Jarná limitovaná akcia Suzuki Vitara

Limitovaná ponuka hybridov Suzuki za svieže jarné ceny je už v plnom prúde. Neváhajte a získajte jeden z 50 kusov Suzuki Vitara za cenu iba 15 350 €. K výbave COMFORT s kvalitnými prvkami bezpečnosti vám pribalíme aj zimné kolesá a metalízu úplne zadarmo.

 

50 x SUZUKI VITARA vo výbave COMFORT ZA 15 350 €

Obľúbená Vitara je ikona svojej generácie. 48 V systém SHVS Mild Hybrid prináša nielen radosť na cestách ale tiež ekologickú jazdu, ktorá šetrí prírodu aj vašu peňaženku. Navyše ju netreba nabíjať a tak ušetrí aj váš čas. Na druhej strane  ponúka skvelý komfort vďaka plnohodnotnému batožinovému priestoru. Na ceste s hybridom Vitara si užijete skvelú zábavu, výkon aj pohodlie. 
(Obrázok je ilustračný)

Výbava COMFORT vám ponúka:

DSBS (Dual Sensor Brake Support) adaptívny tempomat

automatická klimatizácia

Emergency stop signal predné elektricky ovládané okná LED svetlomety
SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) – 48 V hybridný systém farebný LCD displej palubného počítača EASS (Engine Auto Start Stop System)
Rádio s CD, MP3/WMA, DAB, Bluetooth a USB konektor tónované sklá 7 airbagov

Viac o výbave Comfort tu.

Maximálna ochrana v  cene

Hybridné SUV Suzuki Vitara ponúka celej posádke len to najlepšie a preto si dáva záležať na bezpečnosti. Má skvelé asistenčné systémy ako Dual Sensor Brake Support, ktorý eliminuje kolízie s prekážkou pred vodičom, indikuje jeho únavu, udržiava auto v jazdnom pruhu aj rozpoznáva značky. Vďaka pokročilým detekčným systémom, ako je monokulárna kamera alebo laser umiestnený na čelnom skle, vie Vitara perfektne predvídať situáciu na ceste. 
Prečítajte si viac o bezpečnosti tu.

Užite si efektívny BOOSTERJET

Kompaktný motor Boosterjet s priamym vstrekovaním ešte viac umocní razantný pocit z jazdy na Suzuki Vitara. Turbodúchadlo s medzichladičom vháňa stlačený vzduch do valcov a umožňuje motoru maximalizovať krútiaci moment od nízkych otáčok, dokonca už pri 2 000 ot./min. Elektronicky ovládaný obtokový ventil reguluje plniaci tlak podľa potreby, čím zrýchľuje reakciu motora. Nízkej spotrebe paliva napomáha elektricky ovládané variabilné časovanie nasávacích aj výfukových ventilov (VVT), chladená recirkulácia výfukových plynov (EGR) a zvýšený kompresný pomer. Hodí sa pre široké spektrum jazdných podmienok – od mestského prostredia cez športovú jazdu až po náročný terén.

 

Easy Way

Určite vás poteší, že aj hybridná Vitara vám ponúkne jedinečný program Easy Way. Automaticky získate trojročnú záruku a sedem rokov poistenia na motor BoosterJet aj turbo, prevodovku a systém Mild Hybrid.

Obráťte sa čím skôr na našich predajcov a využite limitovanú ponuku na 50 kusov za bezkonkurenčnú cenu. Kliknite sem a nechajte si poradiť.