O nás

Vitajte na stránkach A-Auto s.r.o.

 Spoločnosť A-AUTO, s.r.o., je od roku 2000 autorizovaným dealerom značky Suzuki na Slovensku. V posledných rokoch sme dosiahli popredné miesta v predaji nových automobilov, vďaka čomu sa tešíme veľkej rodine spokojných zákazníkov. Ponúkame všetky formy financovania, ako aj výhodné poistenie automobilu priamo v predajni. Našim klientom zabezpečujeme záručný a pozáručný servis automobilov Suzuki. Autoservis je vybavený špeciálnym diagnostickým a testovacím zariadením, čo zaručuje kvalitnú starostlivosť o ich auto.

Ponúkame tiež možnosť zakúpenia strešných nosičov, nosičov bicyklov a lyží, strešných boxov a príslušenstva, pneumatík a doplnkov do áut.

Nájdete nás na Kvačalovej ulici č. 11 v Žiline – Závodí.

Otváracie hodiny:

predaj automobilov: Po – Pia 8.30 – 17.00, So: 9.00 – 12.00

servis a náhradné diely: Po – Pia 7.00 – 15:30

Pokladňa:  Po - Pia  7:30 -16:00

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Ochrana osobných údajov


Naša spoločnosť dbá nielen o bezpečnosť našich zákazníkov vo vozidlách Suzuki, ale dbáme aj o bezpečnosť Vašich osobných údajov ktoré nám poskytujete. Vyžadujeme len najnevyhnutnejšie osobné údaje, aby sme Vám mohli poskytovať tie najkvalitnejšie služby. Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a neposkytujeme ich žiadnej tretej strane mimo orgánov štátnej moci v zákonnom rozsahu. Viac podrobností o nakladaní s Vašimi osobnými údajmi nájdete na tomto linku: www.aauto.sk/GDPR052018.htm